Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52049
Stary 18.11.2011, 20:20
zizou napisał(a):Wyświetl post
Tak gościnnie - największe"polskie" sukcesy na arenie europejskiej osiągały drużyny oparte albo wyłącznie na polskich graczach (Górnik, Legia w latach 70tych, Widzew w 80tych), lub przede wszystkim na polskich graczach (Legia i Widzew w latach 90tych). Ostatnie "sukcesy" (niedawno Lech i teraz Legia) osiągnęły drużyny, w których liczba polaków i cudzoziemców w składzie była mniej więcej równa bądź z przewagą polaków.
Dajże pan spokój - to demagogia.
Po pierwsze w latach 70 i 80 róznice między poziomem futbolu w Polsce a na Zachodzie były minimalne, (nie licząc kilku topowych klubów) za to róznice między poziomem w Polsce a w krajach takich jak Cypr, Armenia czy Finlandia znaczące na korzyśc Polski.
Po drugie to wiekszość klubów zachodnich tez opierała się na graczach krajowych, a możliwośc gry jakiegoś cudzoziemca w Polsce była zerowa
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując