Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15535
Stary 18.11.2011, 18:33
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Na dzień dzisiejszy nie ma kogoś w zespole kto ma jaja , Sobol , kontuzja , Pareiko nie wiem jak mówi po Polsku , a Małeci kontuzja , znając Małego nie źle by ryja wydarł na takiego Q albo Lameya

No ale dobre jest jak jest , zobaczymy co Garguła pokaże.
Kto wie - byc moze Mały zagra w niedziele. Fajnie by było
Odpowiedz cytując