Teqcontroller napisał(a):

Na dzień dzisiejszy nie ma kogoś w zespole kto ma jaja , Sobol , kontuzja , Pareiko nie wiem jak mówi po Polsku , a Małeci kontuzja , znając Małego nie źle by ryja wydarł na takiego Q albo Lameya 
No ale dobre jest jak jest , zobaczymy co Garguła pokaże.
|
Kto wie - byc moze Mały zagra w niedziele. Fajnie by było