Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zlatan93
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
7309
18.11.2011, 18:26
Nie trzeba żadnego skanu dowodu. Wystarczy numer PESEL, tak jak jest w Wiśle na Puchary.
Zlatan93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zlatan93
Znajdź inne posty napisane przez Zlatan93