Marcin_fan napisał(a):

Czyli jeśli my - Wiślacy chcemy kupić bilet na Śląsk-Wisła to musimy przy zakupie pokazać skan dowodu kibica To jest pewne ? Macie już jakieś oficjalne info ? Pytam bo sie wybieram na mecz i znajomi kupują bilet
|
Podpinam się pod pytaniem ;]