ooona napisał(a):

|
Ktoś tu kręci, tego jestem pewna.
|
Pewna? Oddasz za swoją informację głowę? To są tylko małe przypuszczenia. Wątpię by Melikson'a brał jakiś zagraniczny klub. Pokazał tylko piękna grę na wiosnę i z Litexem u nas tak to za bardzo to się nie wywyższał. Niech leczy i czekamy na niego bo na pewno pomoże .
