Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15532
Stary 18.11.2011, 18:12
ooona napisał(a):Wyświetl post
Ktoś tu kręci, tego jestem pewna.
Pewna? Oddasz za swoją informację głowę? To są tylko małe przypuszczenia. Wątpię by Melikson'a brał jakiś zagraniczny klub. Pokazał tylko piękna grę na wiosnę i z Litexem u nas tak to za bardzo to się nie wywyższał. Niech leczy i czekamy na niego bo na pewno pomoże .
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując