Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15527
Stary 18.11.2011, 17:27
Na dzień dzisiejszy nie ma kogoś w zespole kto ma jaja , Sobol , kontuzja , Pareiko nie wiem jak mówi po Polsku , a Małeci kontuzja , znając Małego nie źle by ryja wydarł na takiego Q albo Lameya

No ale dobre jest jak jest , zobaczymy co Garguła pokaże.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując