Na dzień dzisiejszy nie ma kogoś w zespole kto ma jaja , Sobol , kontuzja , Pareiko nie wiem jak mówi po Polsku , a Małeci kontuzja , znając Małego nie źle by ryja wydarł na takiego Q albo Lameya
No ale dobre jest jak jest , zobaczymy co Garguła pokaże.