Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15526
Stary 18.11.2011, 17:23
juz pisałem o tym wcześniej.
Weźmy na kapitana Pareike czy Marko czy Ivice, co to da drużynie w przypadku gdy trzeba będzie dyskutować z arbitrem?(a tak jest w każym spotkaniu)
Sory, ale Gułą moze kozakiem nie jest, ale mówić po Polsku potrafi w przeciwieństwie do reszty. Po za tym to że ktoś pokazuje charakter na boisku nie jest równoważne z tym że potrafi sie wypowiadać jak trzeba.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując