Gwiaździsty napisał(a):

Jest juz pokłosie Marszu Niepodległości 11 listopada. W swoim expose ryży magik obiecał:
Zapewne po to aby chronili ich tyłki jak wzburzony lud ruszy na nich po kolejnych podwyżkach cen.
|
po co oni podwyższają pensje w zawodzie gdzie chętnych jest w chyj więcej niż miejsc pracy? Nie podoba się jednemu to wypad z milicji czy wojska a w jego miejsce przyjdzie drugi. PS. CHWDP ! Pietia nie płacz na necie, bo to nic nie da, weź chłopaka za rękę i przejdź po Krakowie, życzę powodzenia !