Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#507
Stary 18.11.2011, 17:22
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jest juz pokłosie Marszu Niepodległości 11 listopada. W swoim expose ryży magik obiecał:



Zapewne po to aby chronili ich tyłki jak wzburzony lud ruszy na nich po kolejnych podwyżkach cen.
po co oni podwyższają pensje w zawodzie gdzie chętnych jest w chyj więcej niż miejsc pracy? Nie podoba się jednemu to wypad z milicji czy wojska a w jego miejsce przyjdzie drugi. PS. CHWDP ! Pietia nie płacz na necie, bo to nic nie da, weź chłopaka za rękę i przejdź po Krakowie, życzę powodzenia !
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 18.11.2011 o godz. 17:24.
Odpowiedz cytując