Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5957
Stary 18.11.2011, 17:18
neq. napisał(a):Wyświetl post
jak wybieracie asystenta? na jakie paramentry zwracanie uwage ?
zależy do czego mi jest potrzebny.

Bo np. teraz info dot. przeciwnika ustawi Ci trener
Zmotywować też może trener
Zopiniować potencjał etc. też może trener

wiec co zostaje? Determinacja, kierowanie drużyna, adaptacja ?

Pawlolek napisał(a):Wyświetl post

Sanogo po paru latkach. Rok temu w 1/4 mnie w LM sam pozamiatał :x
Mam go w Wiśle
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując