neq. napisał(a):

|
jak wybieracie asystenta? na jakie paramentry zwracanie uwage ?
|
zależy do czego mi jest potrzebny.
Bo np. teraz info dot. przeciwnika ustawi Ci trener
Zmotywować też może trener
Zopiniować potencjał etc. też może trener
wiec co zostaje? Determinacja, kierowanie drużyna, adaptacja ?
Pawlolek napisał(a):

Sanogo po paru latkach. Rok temu w 1/4 mnie w LM sam pozamiatał :x
|
Mam go w Wiśle
