|
Nie oglądałem jego całego expose dlatego pytam co Premier zaproponował młodym obywatelom takim jak ja ?
O rolnikach, policjantach, księżach, górnikach, wojskowych coś tam mówił a młodzi co mają robić ?
Wyjeżdżać w poszukiwaniu pracy za granicę dlatego, że podniesie wiek emerytalny bo "stare dziadki i babuszki" będą pracować do 67 roku życia i zajmować stanowiska młodym ludziom którzy nie będą mogli znaleźć pracy- wyobrażacie sobie nauczyciela wychowania fizycznego który skacze przez kozła albo pokazuje dzieciom przewroty w wieku 67 lat ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.11.2011 o godz. 16:37.
|