|
trochę się późno obudziłem i na tydzien przed rozpoczeciem LE zostalo mi 20graczy.
ktos poleci jakis dobrych OŚ, PŚ i OPL ? zaczęty 3 sezon Wislą 16mln€ na transfery.
edit:
Narastica, Cana, Zidana i Barklay'a nie mam wogole w bazie
Marco D'Alessandro w Milanie i Romie, Bruinsa mam od I sezonu, a Miquela sprobuje z Barcelony B wyciagnac
Ostatnio edytowane przez kamilll1906 : 18.11.2011 o godz. 17:22.
|