Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
aphroditeN
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
24312
18.11.2011, 14:47
Nie ma sensu zakładać tematu więc się dostosuje,
Mam pytanie, pomożecie ?
Wystarczy otworzyc bo liczą się wyświetlenia, a jeśli ktoś ma konto proszę o głosy pozytywne.
http://www.youtube.com/watch?v=hUwN7...feature=colike
aphroditeN
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aphroditeN
Znajdź inne posty napisane przez aphroditeN