Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: L-Z
Offline
#
7304
18.11.2011, 14:09
!!IRIVER!!
napisał(a):
Pytanie do kogoś z Wrocka - jest opcja, żeby ktoś mi kupił bilet?
Masz kartę kibica?
POZnan* - miasto pedalskich doznań
Dzideek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzideek
Znajdź inne posty napisane przez Dzideek