Marszałek napisał(a):

|
Na przykładzie Bruda wychodzi własnie typowy polski idiotyzm. Facet ma 22 lata,nigdzie poważnie nie grał. Ma łatkę młodego zdolnego, w wieku 22 lat,no ale takie realia. I teraz przychodzi co do czego i facet jest rzucany od razu na głęboką wodę. Pierwsza jedenastka w meczu z Fulham.
|
Swego czasu na głęboką wodę w Wisle rzucony został 19 latek ....Kuzera i zagrał mecz w Splicie przeciwko Hajdukowi jak profesor. Później jego losy potoczyły sie jak się potoczyły ale wtedy nieprawdopodobnie chodził i czyścił Chorwatów na skrzydle. Jak ktos jest dobry to nie musi robic kroczki jak małe dziecko w przedszkolu.