Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52043
Stary 18.11.2011, 13:05
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Na przykładzie Bruda wychodzi własnie typowy polski idiotyzm. Facet ma 22 lata,nigdzie poważnie nie grał. Ma łatkę młodego zdolnego, w wieku 22 lat,no ale takie realia. I teraz przychodzi co do czego i facet jest rzucany od razu na głęboką wodę. Pierwsza jedenastka w meczu z Fulham.
Swego czasu na głęboką wodę w Wisle rzucony został 19 latek ....Kuzera i zagrał mecz w Splicie przeciwko Hajdukowi jak profesor. Później jego losy potoczyły sie jak się potoczyły ale wtedy nieprawdopodobnie chodził i czyścił Chorwatów na skrzydle. Jak ktos jest dobry to nie musi robic kroczki jak małe dziecko w przedszkolu.
Odpowiedz cytując