|
tak jak teraz ciagniecie na sile Bruda jest zla decyzja, chlopak ma 22 lata, zero doswiadczenia, cale zycie spedzil w ME,nie wiem czy gral w jakiejs mlodziezowej reprezentacji
ja jestem za wychowankami, ale niech beda to chlopacy 17,18,19 letni a nie 22 latek ktory wedlug mnie nie rozwinie sie
wciskanie na sile Bruda to zla decyzja
|