Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52040
Stary 18.11.2011, 12:02
tak jak teraz ciagniecie na sile Bruda jest zla decyzja, chlopak ma 22 lata, zero doswiadczenia, cale zycie spedzil w ME,nie wiem czy gral w jakiejs mlodziezowej reprezentacji
ja jestem za wychowankami, ale niech beda to chlopacy 17,18,19 letni a nie 22 latek ktory wedlug mnie nie rozwinie sie
wciskanie na sile Bruda to zla decyzja

Odpowiedz cytując