Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52039
Stary 18.11.2011, 11:46
Markus napisał(a):Wyświetl post
Jak widać nie postawiliśmy "na dobrych zagranicznych piłkarzy", bo Jaliens, Lamey, czy np. Jovanic nie spełniają tego kryterium. Samo Cv nie robi jeszcze z nikogo świetnego zawodnika. Na tych naprawdę dobrych, jak np. Melikson nie zawiedliśmy się.

Kuzere i Kowalskiego łączy jedna podstawowa sprawa: Wisła złe wyszła na utrzymaniu ich i stawianiu na nich. O tym pisałem. Zaprzeczysz temu?
generalizujesz
demagogicznie w dodatku
bo pomiędzy Kuzim a Kowalskim jest przepaść w umiejętnościach
ciągnięcie na siłę Kowalskiego było fatalną decyzją
tę energię trzeba było skierować w stronę próby przynajmniej wychowania Kuzery

ps. edit: była przepaść w umiejętnościach była, bo teraz...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując