Markus napisał(a):

Jak widać nie postawiliśmy "na dobrych zagranicznych piłkarzy", bo Jaliens, Lamey, czy np. Jovanic nie spełniają tego kryterium. Samo Cv nie robi jeszcze z nikogo świetnego zawodnika. Na tych naprawdę dobrych, jak np. Melikson nie zawiedliśmy się.
Kuzere i Kowalskiego łączy jedna podstawowa sprawa: Wisła złe wyszła na utrzymaniu ich i stawianiu na nich. O tym pisałem. Zaprzeczysz temu?
|
generalizujesz
demagogicznie w dodatku
bo pomiędzy Kuzim a Kowalskim jest przepaść w umiejętnościach
ciągnięcie na siłę Kowalskiego było fatalną decyzją
tę energię trzeba było skierować w stronę próby przynajmniej wychowania Kuzery
ps. edit: była przepaść w umiejętnościach była, bo teraz...