AS82 napisał(a):

Gratulacje dla "Gazety Polskiej",to ich zapewne pierwsze "śledztwo dziennikarskie" ,które skończyło sie sukcesem Co prawda w zamyśle miało być sfabrykowane jak wiekszosc tych bzdur jakie tam wypisuja,ale to im sie naprawde udalo,szacun
|
Jak pojawi się gdzieś atak na Gazetę Polską, NIezalezna.pl.PIS czy personalnie Kaczyńskiego zawsze można liczyć na pojawienie się AS82 i jego szyderczych emotikonek. Jak pojawia się temat w którym opisywane sa pozytywne działania wyżej wymienionych , bądź wtopy rządu czy Palikota siedzi cicho jak mysz pod miotłą, obgryzając pewnie nerowowo paznokcie .
ps. co tam asie w wyborczej dziś napisali?