Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.11.2011, 11:42
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Gratulacje dla "Gazety Polskiej",to ich zapewne pierwsze "śledztwo dziennikarskie" ,które skończyło sie sukcesem Co prawda w zamyśle miało być sfabrykowane jak wiekszosc tych bzdur jakie tam wypisuja,ale to im sie naprawde udalo,szacun
Jak pojawi się gdzieś atak na Gazetę Polską, NIezalezna.pl.PIS czy personalnie Kaczyńskiego zawsze można liczyć na pojawienie się AS82 i jego szyderczych emotikonek. Jak pojawia się temat w którym opisywane sa pozytywne działania wyżej wymienionych , bądź wtopy rządu czy Palikota siedzi cicho jak mysz pod miotłą, obgryzając pewnie nerowowo paznokcie .
ps. co tam asie w wyborczej dziś napisali?
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując