Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52038
Stary 18.11.2011, 11:34
Markus napisał(a):Wyświetl post
Jak widać nie postawiliśmy "na dobrych zagranicznych piłkarzy", bo Jaliens, Lamey, czy np. Jovanic nie spełniają tego kryterium. Samo Cv nie robi jeszcze z nikogo świetnego zawodnika. Na tych naprawdę dobrych, jak np. Melikson nie zawiedliśmy się.

Kuzere i Kowalskiego łączy jedna podstawowa sprawa: Wisła złe wyszła na utrzymaniu ich i stawianiu na nich. O tym pisałem. Zaprzeczysz temu?
I można to samo napisać w drugą stronę :

"Jak widać nie postawiliśmy "na dobrych polskich piłkarzy", bo Kowalski, Nawotczyński, czy np. Kuzera nie spełniają tego kryterium.Samo Cv nie robi jeszcze z nikogo świetnego zawodnika. Na tych naprawdę dobrych, jak np. Błaszczykowski czy Małecki nie zawiedliśmy się.

Jaliensa i Lameya łączy jedna podstawowa sprawa: Wisła złe wyszła na utrzymaniu ich i stawianiu na nich. Zaprzeczysz temu?"

Podsumowując : każdy ma swoja rację, a prawda jest tu być może pośrodku.
Odpowiedz cytując