Markus napisał(a):

Legia miała jedynie furę szczęścia, nic więcej. Bawią mnie zachwyty nad jej polityką kadrową po jednej w miarę udanej rundzie. Jak uczy doświadczenie, większość tej młodzieży, która tak się zachwycie wcześniej czy później podzieli los takiego Kowalskiego, Rado czy Nowackiego lub całej masy wielu innych wielkich i świetnie zapowiadających się talentów polskiej piłki.
Ale Wy tu uwielbiacie ulegać modzie i myśleć krótkofalowo.
|
Fura szczęścia? Popatrz sobie na ich skład-Rybus, Borysiuk, Kucharczyk, Żyro, Wolski, od biedy też Rzeźniczak. Wszyscy młodzi, grają w wyjściowej 11, albo się do niej już skutecznie dobijają. O niektórych pytają kluby z Włoch i Niemiec. No przepraszam, ale ich porównywanie do Kowalskiego czy Rado trochę nie na miejscu. W Legii mają jakąś wizję drużyny, opartą na młodych polskich piłkarzach wspomaganych przez doświadczonych obcokrajowców albo też Polaków. A u nas co? Lepiej już tego nie analizować bo wszyscy wiemy jak jest...