thechris napisał(a):

|
Aha. Czyli jednak będziemy oglądać pojedynek Legii i Śląska o MP. Wisełka z Moskalem spokojnie bez stresu "powalczą" o 6 lokatę. A przyglądać się temu będzie 8-9 tysięcy na R22. Cóż... są bogatsi.
|
Nie byłbym taki do końca przekonany do Twojego toku myślenia. Na papierze skład mamy na fazę grupową Ligi Mistrzów i to nic na wyrost. Wiadomo papiery i nazwiska nie grają, ale z tych piłkarzy da się wycisnąć dużo więcej, teraz grają na pół gwizdka.