Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52030
Stary 18.11.2011, 10:18
Tak czy owak kadra Wisły na środek tabeli to jest tylko w wyobraźni naszych wiecznych płaczków, bo w istocie mamy skład na walkę o MP.

Rzecz jednak w tym że po zdobyciu MP są puchary, a w Europie to My z Paljićiem, Jaliensem i Kirmem niczego nie zwojujemy. Stąd potrzeba tych 3/4 transferów w zimowym okienku.
Odpowiedz cytując