|
Tak czy owak kadra Wisły na środek tabeli to jest tylko w wyobraźni naszych wiecznych płaczków, bo w istocie mamy skład na walkę o MP.
Rzecz jednak w tym że po zdobyciu MP są puchary, a w Europie to My z Paljićiem, Jaliensem i Kirmem niczego nie zwojujemy. Stąd potrzeba tych 3/4 transferów w zimowym okienku.
|