sprawdzcie prosze czy u Was stadion jest zadaszony... kuknalem wlasnie w edytor zeby sprawdzic kilka rzeczy i "nasz" stadion nie ma zaznaczonej opcji "zadaszony"
po prostu nie wiem czy po zakonczeniu modernizacji staje sie zdaszony czy tez po prostu researcher przeoczyl ta sprawe
i drugie pytanie, korzystal ktos z "nauczania" pilkarzy? podtrzymali system z FM11? bo jesli tak to trzeba trzymac Sobola jak najdluzej
