Wyświetl pojedynczy post
alterego
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24307
Stary 18.11.2011, 09:39
przemo napisał(a):Wyświetl post
Miałem niewykorzystaną kasę na karcie w orange, ok 60 zł. Kończyła ważność konta i żeby kasa nie przepadła musiałem doładować konto. I pojawia się problem bo doładowałem konto za 25 zł, a "zmagazynowana" kasa i tak zniknęła. Kobita w salonie powiedziała, że do 7 dni kasa wróci. Nie wróciła, co można zrobić po za ponownym opie**leniem kobity w salonie...?
ciekawe co Ci da, że ja opieprzysz... Pisz reklamacje i tyle
Odpowiedz cytując