przemo napisał(a):

|
Miałem niewykorzystaną kasę na karcie w orange, ok 60 zł. Kończyła ważność konta i żeby kasa nie przepadła musiałem doładować konto. I pojawia się problem bo doładowałem konto za 25 zł, a "zmagazynowana" kasa i tak zniknęła. Kobita w salonie powiedziała, że do 7 dni kasa wróci. Nie wróciła, co można zrobić po za ponownym opie**leniem kobity w salonie...?
|
ciekawe co Ci da, że ja opieprzysz... Pisz reklamacje i tyle