Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
allon
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
20205
18.11.2011, 06:46
Ja się spodziewam trzech ,ale w pierwszym etapie budowy , później pójdzie zaplecze , podpisanie umowy z jakimś hotelem/internatem i dopiero kolejne boiska
allon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do allon
Znajdź inne posty napisane przez allon