Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Jacha
Member
Od: 08.2010
Skąd: Czechowice
Offline
#
24305
17.11.2011, 23:58
Ja to myślę że trzeba reklamację napisać. A jeżeli babka w salonie jest zwykłą konsultantką, to wołaj zawsze kierownika bo one często nie mają zielonego pojęcia o robocie.
Jacha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jacha
Znajdź inne posty napisane przez Jacha