Wyświetl pojedynczy post
Jacha
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: Czechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24305
Stary 17.11.2011, 23:58
Ja to myślę że trzeba reklamację napisać. A jeżeli babka w salonie jest zwykłą konsultantką, to wołaj zawsze kierownika bo one często nie mają zielonego pojęcia o robocie.
Odpowiedz cytując