Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
maciekTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2007
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1070
Stary 17.11.2011, 23:49
Wie ktoś może dlaczego w samsungu monte internet cały czas chce mi ustawić przez WiFi a nie normalnie z orange? Zresetowałem ustawienia internetowe i było ok do czasu aż dodałem punkt dostępu WiFi- od tej pory znów ustawiam że chce korzystać ze zwykłego internetu, a on mnie poprawia na WiFi. Próbowałem chyba wszystkiego.
Drugie pytanie to czy w monte jest możliwość zapamiętania że ZAWSZE smsy w T9 chce pisać w języku polskim.. uciążliwe jest ciągłe zmienianie języka bo przy każdym kolejnym smsie ustawia mi angielski..
Z góry dzięki!
Hristov:
" Nie chciałem iść do Cracovii, chciałem grać dla wielkiego klubu, takiego jak Wisła "
Odpowiedz cytując