Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5946
Stary 17.11.2011, 23:30
Bez problemów rozprawiłem się z Basel ( 3-0 na wyjeździe, 2-1 u siebie) i w półfinale LM zagram z Chelsea. Swoje już zrobiłem i chyba bardziej skupię się na lidze, bo zostało mi 7 kolejek, a 7pkt straty do liderującej Legii i Górnika.
Odpowiedz cytując