Temat
:
Marsz niepodległo¶ci 11.11. 2013
Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
497
17.11.2011, 23:30
Ten widok dopiero jest niesamowity.
http://www.youtube.com/watch?v=8zDBR-ikjIA
Lewacka propaganda może sobie pisać o 5,7 tys. a tu jest więcej niż oficjalne 20 tys. Flagi z racami najpiękniejszy widok!!
POLAK
WĘGIER DWA
BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
mi¶qu
Zobacz publiczny profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć do mi¶qu
ZnajdĽ inne posty napisane przez mi¶qu