Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24302
Stary 17.11.2011, 22:59
Wielka prośba: Proszę o glosy na III LO! - Cała szkoła jest wiślacka, dodatkowo załozona w 1906. Dwukrotnie wychodziły szaliki III LO Wislackie, na środku szkolnego boiska jest biała gwiazda, a na szkole napis "Wisła Hooligans", a nieoficjalnie mówi się o pozwoleniu na graf. Dlatego bardzo proszę o głosowanie, do wygrania jest spotkanie z piłkarzami Wisły!

http://tprzybylski.pl/index.php?page=kon_glos

Głosowanie trwa jeszcze tylko godzine, a się okazało ze spadliśmy dzisiaj z 4 na 13 miejsce![B] BARDZO PROSZĘ!
Odpowiedz cytując