Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 17.11.2011, 22:59
Albo jak komuś się nudzi to może zagłosować jednak na moją szkołe. Weszliśmy już do pierwszej 13, teraz walczymy o rozstawienie

http://www.tprzybylski.pl/index.php?page=kon_glos - III LO, szkoła powstała w 1906r mająca swoje szale, białą gwiazdę na srodku boiska, i pare napisów na szkole typowo Wiślackich.
Ostatnio edytowane przez LanceTS : 18.11.2011 o godz. 00:54.
Odpowiedz cytując