Polecam tego gościa do napadu , napewno go znacie
http://img254.imageshack.us/img254/9...okoglnyatr.png
ja w pierwszym sezonie postawilem w obronie na Bunoze i mi się to opłaciło , gość po jednym sezonie z 325tys jest wart 2.3 mln euro
Na lewa obronę polecam , ale to po pierwszym sezonie jak sie troszke kasy uciula Fayeta , ale bardziej prawdopodobne jest przejscie Vurnona Anity z Ajaxu
Piłkarzy których polecam to
Fegor Ogude , Mkoyan, Tomasz Kupisz , ale o niego ciezko , Wronski Lukasz , Isimat-Mirin ,
