Wyświetl pojedynczy post
MQUC85
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5943
Stary 17.11.2011, 22:57
Polecam tego gościa do napadu , napewno go znacie



http://img254.imageshack.us/img254/9...okoglnyatr.png

ja w pierwszym sezonie postawilem w obronie na Bunoze i mi się to opłaciło , gość po jednym sezonie z 325tys jest wart 2.3 mln euro

Na lewa obronę polecam , ale to po pierwszym sezonie jak sie troszke kasy uciula Fayeta , ale bardziej prawdopodobne jest przejscie Vurnona Anity z Ajaxu

Piłkarzy których polecam to

Fegor Ogude , Mkoyan, Tomasz Kupisz , ale o niego ciezko , Wronski Lukasz , Isimat-Mirin ,
Ostatnio edytowane przez MQUC85 : 17.11.2011 o godz. 23:09.
Odpowiedz cytując