Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 17.11.2011, 22:48
Co do Smudy wszytko może mieć znaczenie nawet sprawa Zagłębia która jest jak niekończąca się opowieść co jakiś czas nowe fakty nowe nazwiska nowe zarzuty.Smuda po prostu strzelił sobie samobója pozostawiając swój powrót w przyszłości do Wisły pod wielkim znakiem zapytania.Zwłaszcza że Wisła jest wyczulona na punkcie korupcji.Łobo też się długo tłumaczył i się pożegnał z resztą kilku przed Łobo którzy byli umoczeni też się pożegnali z Wisłą.Więc Wisła raczej nie będzie robić wyjątku dla Smudy tylko dlatego że reprezentacja pod jego wodzą gra lepiej niż pod wodzą byłych trenerów.Więc Smuda jako alternatywa z polskich trenerów jest straszakiem na Moskala który może być czarnym koniem w wyścigu o posadę następcy M.Ciekawe też skoro Jimenez podobno odpada z wyścigu o posadę po M to kto jest alternatywą z zagranicznych trenerów


Skoro powroty to 25 Petrescu
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 17.11.2011 o godz. 22:53.