Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Jacha
Member
Od: 08.2010
Skąd: Czechowice
Offline
#
24300
17.11.2011, 22:31
Wie ktoś ile kosztuje ulgowy bilet na PKS z Krakowa do Bielska ? Niestety dzięki PKP muszę zmienić środek lokomocji :/
Jacha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jacha
Znajdź inne posty napisane przez Jacha