|
Luzik, będzie akademia, będzie baza szkol. jakoś o to akurat jestem spokojny, będzie bo być musi.
A co do transferów to Jovanović, Melikson i Genkow mają dłuższe kontrakty i na nich można teoretycznie zarobić, ale i Kirm (dzięki grze w reprezentacji) i Małecki też są atrakcyjni na rynku, choć z tym Kirmem to takie moje ... życzenie.
|