Wyświetl pojedynczy post
Janusz94
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11329
Stary 17.11.2011, 21:35
Ja próbowałbym ściągnąć w zimie do nas reprezantantów którzy myślą o zmianie klubu głośno o tym mówi przecież Paweł Brożek Kuba Błaszczykowski Dariusz Dudka Adam Matuszczyk oni myślą o zmianie więc moglibyśmy sie zakręcić. Na lewą spróbować wypożyczyć Boenisha i paka taka że na wiosne bez problemu bronimy mistrza i idziemy na LM z wielką mocą
Odpowiedz cytując