Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5930
Stary 17.11.2011, 19:10
Skończyłem właśnie 2 sezon.
- odpadnięcie w 1/8 PP z zagłębiem Lubin;
- 2 miejsce w grupie LM ( Barcelona, Wisła, Benfica, Olympiakos Pireus)
- odpadnięcie w 1/8 LM z Manchesterem City
- 2 miejsce w Ekstraklasie(59pkt); 3 pkt straty do Amici, ale i tak bilans bezpośredni gorszy ( 2-3 na wyjezdzie 1-1 u siebie)
- Biton królem strzelców Ekstraklasy i LM (21 i 13 goli)

transfery:
http://i44.tinypic.com/35d507d.png

edit:
Appiah, Garguła, Iliev po 2 sezonie przechodza na emeryture bo nie mogli wywalczyc miejsca w składzie, a Sobol juz po I sezonie przez kontuzje zakończył karierę.

@El'kabat: co do LO to ja mam Nikole Petkovic'a z Crveny, całkiem dobrze się spisuje.
Ostatnio edytowane przez kamilll1906 : 17.11.2011 o godz. 19:24.



Odpowiedz cytując