Skończyłem właśnie 2 sezon.
- odpadnięcie w 1/8 PP z zagłębiem Lubin;
- 2 miejsce w grupie LM ( Barcelona, Wisła, Benfica, Olympiakos Pireus)
- odpadnięcie w 1/8 LM z Manchesterem City
- 2 miejsce w Ekstraklasie(59pkt); 3 pkt straty do Amici, ale i tak bilans bezpośredni gorszy ( 2-3 na wyjezdzie 1-1 u siebie)
-
Biton królem strzelców Ekstraklasy i LM (21 i 13 goli)
transfery:
http://i44.tinypic.com/35d507d.png
edit:
Appiah, Garguła, Iliev po 2 sezonie przechodza na emeryture bo nie mogli wywalczyc miejsca w składzie, a Sobol juz po I sezonie przez kontuzje zakończył karierę.
@El'kabat: co do LO to ja mam Nikole Petkovic'a z Crveny, całkiem dobrze się spisuje.