Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52009
Stary 17.11.2011, 14:05
"Mamy kim grać", to można równie dobrze powiedzieć, jak na boisku osiedlowym do drużyny dojdzie miejscowy żul i stanie na bramce.
Z ust prezesa Mistrza Polski brzmi to co najmniej śmiesznie.

E: Dla mnie to, co powiedział Basałaj to tekst na odwal się.
Ostatnio edytowane przez murray : 17.11.2011 o godz. 14:08.
Odpowiedz cytując