|
"Mamy kim grać", to można równie dobrze powiedzieć, jak na boisku osiedlowym do drużyny dojdzie miejscowy żul i stanie na bramce.
Z ust prezesa Mistrza Polski brzmi to co najmniej śmiesznie.
E: Dla mnie to, co powiedział Basałaj to tekst na odwal się.
Ostatnio edytowane przez murray : 17.11.2011 o godz. 14:08.
|