U mnie Dudu ma wysoki % skuteczności, strzela dużo bramek z niczego.
Jak pisałem wcześniej gdzieś, udało mi się za około 170k euro kupić Lamine Diarra z Partizana. Strzelił cholernie dużo bramek już, jest liderem strzelców w lidze, a ponad połowę czasu się leczył. To jego wada chyba, że jest kontuzjogenny. Najpierw go ukosili na 2 miesiące, teraz leczy się 2 miesiące, a jeszcze miesiąc mu został. No ale jak już gra to strzela
W losowaniu znowu mam szczęście, w 1/8 LM trafiam na Basel

spora szansa na awans, ale pewnie to będzie już mój koniec z LM. Tak czy siak muszę podgonić w lidze, bo moi piłkarze strasznie ją zlewają i tracę sporo punktów do 1 miejsca.