|
Senior Member
Offline
|
#344

17.11.2011, 13:31
|
dawiss napisał(a): 
|
Smuda zapowiedzial odejscie z reprezentacji po euro? Bo z tego co kojarze to wiesci o Smudzie oglaszaly te same gazety ktore pisaly o tym, ze Jimenez lada dzien podpisze kontrakt...
|
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...jdzie-po-euro/
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|
|