|
I bardzo dobrze. Jak ci z góry nie zarządzą takiego punktu w regulaminie to nigdy nie będziemy mieć bazy sportowej, a tak przynajmniej może w końcu coś się ruszy w tym temacie. To że nie będzie przy Reymonta boisk treningowych to też dobrze. Po pierwsze nie ma tam miejsca, po drugie nie ma potrzeby, żeby tam była.
Ostatnio edytowane przez Gordian : 17.11.2011 o godz. 12:54.
|