Temat
:
Poszukiwania nowego trenera Wisly - plotki, propozycje, komentarze.
Wyświetl pojedynczy post
Grymas
Member
Od: 05.2007
Offline
#
339
17.11.2011, 12:13
Po wywiadzie Basałaja chyba jednak faktycznie Moskal zostaje do końca sezonu, a potem Smuda. Chyba, że przegrają wszystkie mecze do zimy, to pewnie zaczną się za kimś rozglądać.
Grymas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grymas
Znajdź inne posty napisane przez Grymas