Jakieś są. Niemniej liczę na to, że warsztat trenerski Moskala przez te 4 lata poprawił się i będziemy mieli z niego pożytek. Poza tym, stoję na stanowisku, że kibic nie powinien opierać na statystyce swojej wiary w klub, czy takich ludzi jak Kazik.
FraMat napisał(a):

Nie jestem zwolennikiem płakania nad rozlanym mlekiem, ale w morzu błędów Cupiała ten ruch był po prostu najgorszy i też do tej pory mnie krew zalewa na samą myśl. Cóż, podziękujmy Kapce i ówczesnym kopaczom.