Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#338
Stary 17.11.2011, 12:05
Jakieś są. Niemniej liczę na to, że warsztat trenerski Moskala przez te 4 lata poprawił się i będziemy mieli z niego pożytek. Poza tym, stoję na stanowisku, że kibic nie powinien opierać na statystyce swojej wiary w klub, czy takich ludzi jak Kazik.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Wisła miała już idealnego trenera i go wykopała

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Dodałbym: i niczego się nie nauczyła
Nie jestem zwolennikiem płakania nad rozlanym mlekiem, ale w morzu błędów Cupiała ten ruch był po prostu najgorszy i też do tej pory mnie krew zalewa na samą myśl. Cóż, podziękujmy Kapce i ówczesnym kopaczom.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 17.11.2011 o godz. 12:09.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/