Mauret napisał(a):

|
U mnie Biton porażka kompletna. Straciłem do niego cierpliwość po 1 rundzie i odesłałem, strzelił 3 gole. Za niego wypożyczyłem Brożka i na razie się sprawdza.
|
U mnie też Biton grał kichę. Marnował mnóstwo setek. Odesłałem go do domu po roku bez żalu. Ściągnałem do napadu Ivana Milicevica za ok 500k. Dobry, młody perspektywiczny i przebojowy. Zdarza mu się marnować sytuacje ale czasem strzela z niczego.
Na OŚ polecam wyciągnąc za darmo po 1 sezonie z Valenciennes Nicoalsa Isimat-Marin. Reprezentant młodzieżówki francuskiej. W parze z Hrayr Mkoyan (też free transfer) ustabilizowali w końcu moją defensywe co widać na screenach parę stron wcześniej.
Zawiodłem się natomiast na Bruinsie. Jest mało aktywny i nie wnosi tego czego po nim oczekiwałem gdziekolwiek go na boisku ustawię.