Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
CarloResoort
PNU '06
Od: 03.2003
Offline
#
2859
17.11.2011, 11:32
Serdeczny środkowy palec dla moderatora który usunął mój ostatni komentarz!
Bardzo proszę o wyjaśnienie mi przyczyn takiego postępowania i podanie jakichkolwiek argumentów na priv!
CarloResoort
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CarloResoort
Znajdź inne posty napisane przez CarloResoort