Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
65
17.11.2011, 09:12
Panowie, ja piknikiem nie jestem, ale dopiero teraz dowiaduję się o akcji... co prawda nie mam za wiele czasu aby czytać forum, bo praca, dziecko itp. ale informacja powinna być jaknajszersza jeśli chcemy uniknąć powtórki z Lecha...
salek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do salek
Znajdź inne posty napisane przez salek