Nuuk na Grenlandii?
Edit:
Jako, że potwierdziłem przypuszczenia na google - grafika

to zadaję pytanie:
Co to za Panowie?
Co odkryli?
Co jest dziwnego/osobliwego w ich odkryciu a raczej w
sposobie odkrycia?
Co dostali za odkrycie? I czy całkowicie słusznie?
Przepraszam ale nie umiem wrzucić zdjęcia w ogólnodostępnym widoku...Panowie na zdjęciu są mało widoczni, ale tło jest wystarczającą podpowiedzią
