„Pełne poparcie dla Moskala”
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...e_dla_moskala/
Tak czytajac miedzy wierszami to chyba powoli mozna oswajac sie ze scenariuszem, ze Kaziu zostaje do konca sezonu a potem przychodzi Franio.
Nie mam nic do Moskala ale na dluzsza mete (nawet do konca sezonu) nie widze go w roli I trenera. Bo co bedzie jesli bedzie mial slabe wyniki? Przyjdzie "strazak", ktory i tak dostanie w czerwcu kopa bo przyjdzie Smuda? Czy nie bedzie strazaka a z Moskalem bedziemy sie meczyc do konca sezonu i skonczymy lige moze nawet bez pucharow.