adam_09 napisał(a):

Oglądając naszą politykę zarządzania klubem tak na chłodno, z dystansu to jeśli miałbym optować za jakąś kandydaturą polskiego szkoleniowca to właśnie wbrew pozorom wybrałbym Dyzmę. Ma jakieś tam poparcie u Bogusława co może mieć znamienny wpływ na transfery. Trenowane przez niego drużyny fakt, że stają się jednosezonowcami gdyż je po prostu zajeżdża ale grają też krótkimi podaniami, klepką czyli coś na co wielu z nas od dawna czeka.
Oprócz Dyzmy z Polaków widziałbym tylko Probierza ale on jest już akurat occupated.
|
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, toteż chce się upewnić. W imię "niezłego stylu" mamy zmarnować kolejny rok na zajechanie naszych piłkarzy przez Smudę? Jeśli tak, to powodzenia. Tak właśnie buduje się największe światowe potęgi.