Temat
:
Marsz niepodległości 11.11. 2013
Wyświetl pojedynczy post
EnigmaWP
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Emigracji wiatr rozrzucił nas jak pył...
Offline
#
11
17.11.2011, 00:11
Jeden z najlepszych wyjazdów na jakich bylem w zyciu. Mozecie czytac jakies relacje, ale tego nie da sie opisac, tam trzeba bylo po prostu byc...
Za rok - 94 tysiace na 94 rocznice odzyskania Niepodleglosci!
EnigmaWP
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do EnigmaWP
Odwiedź stronę domową użytkownika EnigmaWP!
Znajdź inne posty napisane przez EnigmaWP